Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

czytaj więcej...
Technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych

Technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych

czytaj więcej...
Polub nasz fanpage na Facebook

Polub nasz fanpage na Facebook

czytaj więcej...

Akcja Parkingowa

W sobotę 2 grudnia grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w akcji poświęconej osobom niepełnosprawnym w ramach projektu Miejska Dżungla. 
Zadaniem uczestników było sprawdzenie, czy na miejscach parkingowych przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych przed jednym z centrów handlowych, nie parkują samochody do tego nieuprawnione. Jak widać w materiale zdjęciowym,  uczniowie nie zaobserwowali takich przypadków. Oprócz tego uczestnicy rozdawali przechodniom ulotki informacyjne na temat akcji.