Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

czytaj więcej...
Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

czytaj więcej...
Technik budownictwa kolejowego

Technik budownictwa kolejowego

czytaj więcej...
Polub nasz fanpage na Facebook

Polub nasz fanpage na Facebook

czytaj więcej...

Dzień Śląski 2018

Dzisiaj w naszej szkole odbył się kolejny Dzień Śląski.     Dzięki nauczycielom i uczniom oraz przy wielkim wsparciu i współpracy „Centrum Społecznościowego – Nasze Załęże”,  Dzień Śląski 2018 przyniósł wiele uśmiechu i wzruszeń. Były śląskie piosenki i kabaretowe skecze. Miło było nam w tym dniu gościć wielu znamienitych gości, mi.in Naczelnika Wydziału Edukacji i Sportu UM Katowice pana Sławomira Witka, Komendanta VII Posterunku Policji pana Marcina Wieczorkiewicza, dyrektorów i nauczycieli zaprzyjaźnionych szkół , przedstawicieli Wyskiego Zamku, NAU, „Maroka” i „Aniołów”. Pjawili się przyjaciele szkoły a także nasi dawni absolwenci. Na koniec świętowania każdy z uczestników mógł się poczęstować śląskim kołoczem, pajdą chelba ze smalcem, róznorodnymi szałotami, żurkiem i innymi naszymi regionalnymi potrawami.