Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

czytaj więcej...
Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

czytaj więcej...
Technik budownictwa kolejowego

Technik budownictwa kolejowego

czytaj więcej...
Polub nasz fanpage na Facebook

Polub nasz fanpage na Facebook

czytaj więcej...

Dzień Śląski 2019

W dniu 27 marca 2019 roku po raz kolejny obchodziliśmy Dzień Śląski

Naszą uroczystość uświetniło wielu znamienitych gości: m.in pani Krystyna Panek Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Katowic, przyjaciel szkoły pan Jerzy Dolinkiewicz,  przedstawiciele policji, WKU, przedstawiciele Rady Jednostki Pomocniczej, Wysokiego Zamku, Domu Aniołów Stróżów, Dyrektorzy i młodzież zaprzyjaźnionych szkół. Nasza młodzież przygotowała występy kabaretowe a zespół muzyczny ZS7 Band zaśpiewał a uczeń naszej szkoły Marcin Sitkiewicz oprawił uroczystość utworami granymi na akordeonie.

ZS_7 Dzień Śląski