Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

czytaj więcej...
Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

czytaj więcej...
Technik budownictwa kolejowego

Technik budownictwa kolejowego

czytaj więcej...
Polub nasz fanpage na Facebook

Polub nasz fanpage na Facebook

czytaj więcej...

Dzień Śląski

Tradycją naszej szkoły jest coroczne obchodzenie „Dnia Śląskiego”, w którym uczestniczą uczniowie i pracownicy naszej szkoły oraz zaproszeni goście. Impreza ma na celu przybliżenie tematyki regionalnej oraz zapewnia bezpośredni kontakt z żywym folklorem śląskim: gwarą, pieśniami ludowymi, strojami regionalnymi oraz przedstawionymi scenicznie elementami tradycji śląskiej

Zapraszamy wszystkich w dniu 27 marca!