Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

czytaj więcej...
Technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych

Technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych

czytaj więcej...
Polub nasz fanpage na Facebook

Polub nasz fanpage na Facebook

czytaj więcej...

Klasa IT – Grupa Kolejowa

Poniedziałek

 7:10 – 7:55 – Edukacja d bez – sala 26 

8:00 – 8:45 – Matematyka – sala 24    

8:50 – 9:35 – Historia – sala 4          

9:45 – 10:30 – Rysunek techn – sala 11               

10:40 – 11:25 – Układy sterowania – sala 30   

11:30 – 12:15 – Układy sterowania – sala 30 

12:25 – 13:10 – Układy sterowania – sala 30    

13:15 – 14:00 – Informatyka – sala 33 grupa II / j. angielski – sala 5 grupa I                        

14:05 – 14:50 – J. niemiecki  – sala 35 grupa I / j. angielski – sala 5 grupa II  

Wtorek

 7:10 – 7:55 – 

8:00 – 8:45 – Układy sterowania – sala 30    

8:50 – 9:35 – Układy sterowania – sala 30            

9:45 – 10:30 – Układy sterowania – sala 30         

10:40 – 11:25 – Rysunek techn – sala 11   

11:30 – 12:15 –                 

Środa    

8:00 – 8:45 – WF                                        

8:50 – 9:35 – Religia – sala 1                       

9:45 – 10:30 – J. polski – sala 30                  

10:40 – 11:25 – Informatyka – sala 33 grupa I / j. angielski – sala 5 grupa II

11:30 – 12:15 –  Matematyka r – sala 24        

12:25 – 13:10 – Układy sterowania – sala 30 

13:15 – 14:00 – Biologia – sala 34               

Czwartek

 

7:10 – 7:55 – WDŻ/2tyg – sala 34

7:10 – 8:45 – Wok – sala 32

8:50 – 9:35 – J. polski – sala 30                   

9:45 – 10:30 – J. polski – sala 30 

10:40 – 11:25 – Religia – sala 31 

11:30 – 12:15 – Podst. przed – sala 4            

12:25 – 13:10 – Matematyka – sala 24 

13:15 – 14:00 – Historia – sala 4               

14:05 – 14:50 – Geografia – sala 31                              

 Piątek

8:00 – 8:45 – WOS – sala 4

8:50 – 9:35 – Fizyka – sala 34   

9:45 – 10:30 – Chemia – sala 34  

10:45 – 11:30 – J. niemiecki  – sala 35 grupa II / j. angielski – sala 5 grupa I    

11:35 – 12:20 – Godz. wych – sala 25

12:25 – 13:10 – WF 

13:15 – 14:00 – WF