Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

czytaj więcej...
Technik budownictwa kolejowego

Technik budownictwa kolejowego

czytaj więcej...
Polub nasz fanpage na Facebook

Polub nasz fanpage na Facebook

czytaj więcej...

Klasa IT – Grupa Kolejowa

Poniedziałek

 7:10 – 7:55 – xxxxxxxxxxxxxxxxx

8:00 – 8:45 – Matematyka – sala 24    

8:50 – 9:35 – Historia – sala 4          

9:45 – 10:30 – elektrotechnika i elektronika  – sala 11            

10:40 – 11:25 – Edukacja dla bezpieczeństwa – sala 26  

11:30 – 12:15 – Urządzenia sterowania – sala 

12:25 – 13:10 – Urządzenia sterowania – sala 

13:15 – 14:00 –  j. angielski – sala 5                     

14:05 – 14:50 – J. niemiecki  – sala 35   

Wtorek

 7:10 – 7:55 – xxxxxxxxxxxxxxxxxx

8:00 – 8:45 – xxxxxxxxxxxxxxxxxx

8:50 – 9:35 –  xxxxxxxxxxxxxxxxxx

9:45 – 10:30 –   Urządzenia sterowania – sala 30        

10:40 – 11:25 – Urządzenia sterowania – sala 26 

11:30 – 12:15 – Urządzenia sterowania – sala 26 

12:25 – 13:10 –  Urządzenia sterowania – sala 26 

13:15 – 14:00 – elektrotechnika i elektronika  – sala 11             

Środa    

8:00 – 8:45 – WF                                        

8:50 – 9:35 – Religia – sala 1                       

9:45 – 10:30 – J. polski – sala 30                  

10:40 – 11:25 – Informatyka – sala 33 

11:30 – 12:15 –  Matematyka r – sala 24        

12:25 – 13:10 – Urządzenia sterowania – sala

13:15 – 14:00 – Biologia – sala 34               

Czwartek

 

7:10 – 7:55 – Wok – sala 32 

7:10 – 8:45 –  Geografia – sala 31       

8:50 – 9:35 – J. polski – sala 30                   

9:45 – 10:30 – J. polski – sala 30 

10:40 – 11:25 – Religia – sala 31 

11:30 – 12:15 – Podst. przed – sala 4            

12:25 – 13:10 – Historia – sala 4      

13:15 – 14:00 –  Matematyka – sala 24         

14:05 – 14:50 – xxxxxxxxx              

 Piątek

8:00 – 8:45 – WOS – sala 4

8:50 – 9:35 – Fizyka – sala 34   

9:45 – 10:30 – Chemia – sala 34  

10:45 – 11:30 –  j. angielski – sala 5 

11:35 – 12:20 – Godz. wych – sala 25

12:25 – 13:10 – WF 

13:15 – 14:00 – WF  

14:05 – 14:50 – WDŻ/2tyg – sala 4