Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

czytaj więcej...
Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

czytaj więcej...
Technik budownictwa kolejowego

Technik budownictwa kolejowego

czytaj więcej...
Polub nasz fanpage na Facebook

Polub nasz fanpage na Facebook

czytaj więcej...

Konkurs Eko-Race

Uczniowie klasy1T: Maksymilian Maciąg, Narcyz Indyk zajęli II miejsce w konkursie „Eko-Race” organizowanym przez UNIBOT & Uniwersytet Otwarty w Uniwersytecie Śląskim, który odbył się 10 stycznia 2020 r.

Uczniowie stworzyli eko wyścigówkę z  materiałów z recyklingu. Wyścigówka miała za zadanie przejechać dystans 4 m w jak najkrótszym czasie (tor prosty- długość 4 m, szerokość toru 1 m). Największym wyzwaniem był właśnie NAPĘD, który nie mógł być elektryczny (baterie, akumulatory i inne – niedozwolone).

Kreatywność przede wszystkim!
Gratulujemy Uczestnikom pomysłowości.