Miasteczko akademickie

Informacja przekazana przez Business Consulting Spółka z o.o.

12 czerwca 2018 r. organizujemy w Katowicach niecodzienne wydarzenie dla uczniów szkół średnich.

Katowickie uczelnie: Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Śląska, Śląski Uniwersytet Medyczny, Akademia Wychowania Fizycznego i Akademia Sztuk Pięknych wraz z Miastem Katowice organizują w czerwcu wyjazdy MIASTECZKA AKADEMICKIEGO do pięciu wybranych miast.

MIASTECZKO AKADEMICKIE, to przestrzeń edukacyjna i warsztatowa, w której uczelnie będą prezentować swoje kierunki, opowiadać o zaletach podjęcia kształcenia na swoich wydziałach, zachęcać do podnoszenia kwalifikacji, zdobywania nowych umiejętności. Każda uczelnia zaplanowała szereg atrakcji, ale o tym będzie można się przekonać już na miejscu.

Dodatkowo uczniowie będą mogli zrelaksować się w wygodnej strefie przy akompaniamencie DJ’a oraz wziąć udział w organizowanym w tym dniu konkursie.

Szczegóły dotyczące planowanego wydarzenia:

Lokalizacja: Rynek w Katowcicah

Czas trwania: 10.00 – 14.00