Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

czytaj więcej...
Technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych

Technik dróg kolejowych i obiektów inżynieryjnych

czytaj więcej...
Polub nasz fanpage na Facebook

Polub nasz fanpage na Facebook

czytaj więcej...

Międzyszkolny Konkurs „Przygoda z językiem angielskim i niemieckim”

10.02.2016 odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs „Przygoda z językiem angielskim i niemieckim” dla gimnazjum. Drużyny były 3 osobowe. Konkurs składał się z dwóch etapów. W I części uczniowie mierzyli się z pytaniami leksykalnymi i gramatycznymi. W II etapie odpowiadali na pytania związane z wiedzą o krajach anglo- i niemieckojęzycznych. Po pasjonującej rywalizacji pierwsze miejsce zajęło Gimnazjum nr 16, na drugim uplasowało się Gimnazjum z Zespołu Szkół Integracyjnych nr 1, a podium uzupełniło Gimnazjum nr 10. Nasza drużyna została sklasyfikowana tuż za „strefa medalową”.Gratulujemy, dziękujemy oraz zapraszamy w przyszłym roku. Relacja fotograficzna z konkursu znajduje się w galerii.
Aleksandra Mrozek i Łukasz Lesiński