Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

czytaj więcej...
Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

czytaj więcej...
Technik budownictwa kolejowego

Technik budownictwa kolejowego

czytaj więcej...
Polub nasz fanpage na Facebook

Polub nasz fanpage na Facebook

czytaj więcej...

Podsumowanie konkursu „Górny Śląsk w Niepodległej”

Podsumowanie konkursu „Górny Śląsk w Niepodległej” edycja specjalna 2018 pod honorowym patronatem Śląski Kurator Oświaty Pani Urszula Bauer i Prezydenta Miasta Katowice Pana Marcina Krupy zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 7 im. Stanisława Mastalerza w Katowicach w ramach konkursu „Poznaj Górny Śląsk, Katowice, swoją dzielnicę”.

Celem konkursu było: upowszechnianie wiedzy na temat historii naszego regionu, poznanie ciekawych miejsc na terenie Katowic, rozwijanie umiejętności docierania do różnych źródeł informacji, kształtowanie poczucia więzi z własnym regionem, miastem i dzielnicą, a przede wszystkim uczczenie 100-lecia Niepodległości Polski, kształtowanie postaw patriotycznych  i organizacja czasu wolnego w gronie rodzinnym, przyjaciół i znajomych.

WYNIKI KONKURSU „Górny Śląsk w Niepodległej” – edycja specjalna

I MIEJSCE Siejda Zuzanna

II MIEJSCE Drabik Antonina

III MIEJSCE Błaszczyk Karolina

WYRÓŻNIENIE

Broda Daria, Kimel Magdalena, Michalski Aleksander, Golicz Tymoteusz

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Organizatorzy:Renata Mrozik i Grażyna Szynol