Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

czytaj więcej...
Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

czytaj więcej...
Technik budownictwa kolejowego

Technik budownictwa kolejowego

czytaj więcej...
Polub nasz fanpage na Facebook

Polub nasz fanpage na Facebook

czytaj więcej...

Szkolenie „Młode kadry”

18 lutego odbyło się w naszej szkole kolejne szkolenie w ramach projektu „Młode Kadry” realizowanego we współpracy z firmą Inter Cars. Szkolenie dotyczyło tematyki związanej z układem rozrządu, zostało przeprowadzone przez przedstawiciela firmy Continental. Uczestnikami szkolenia byli uczniowie klas II, III technikum i branżowej szkoły I stopnia uczący się w zawodach: technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych i mechanik motocyklowy