Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

czytaj więcej...
Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

czytaj więcej...
Technik budownictwa kolejowego

Technik budownictwa kolejowego

czytaj więcej...
Polub nasz fanpage na Facebook

Polub nasz fanpage na Facebook

czytaj więcej...

Turniej fair-play

 

We wtorek, 5 czerwca 2018 r. odbył się już VI Turniej Fair Play, zorganizowany przez naszą szkołę.

        W ramach imprezy,  jak co roku, rozegrano mecze piłki nożnej. W rywalizacji uczestniczyło 5 drużyn:  1 drużyna reprezentowała Straż Miejską, 1 – Parafię św. Józefa, 1 – Zespół Szkół Zawodowych im. R. Mielczarskiego i 2 wystawił Zespół Szkół nr 7. Miło nam Was poinformować, że turniej piłkarski wygrała druga drużyna ZS 7.

    Jednocześnie odbywał się turniej tenisa stołowego, w którym uczestniczyli uczniowie w kategorii szkół podstawowych oraz gimnazjów (osobno chłopcy i dziewczęta).

     Po rozegranych meczach odbyło się uroczyste rozdanie pucharów i dyplomów. Wyłoniono także i nagrodzono najlepszego piłkarza, bramkarza oraz najbardziej skutecznego strzelca Turnieju Fair Play.

     Serdecznie dziękujemy wszystkim zebranym kibicom, którzy jak zwykle dopisali i rozgrzewali do gry uczestników turnieju.

     Bardzo dziękujemy również gościom, którzy swoją obecnością uświetnili turniej: wieloletniemu przyjacielowi szkoły – Jerzemu Dolinkiewiczowi, dyrektorowi Zespołu Szkół Zawodowych im. R. Mielczarskiego – Jackowi Kałuży, pani dyrektor Zespołu Szkół i Placówek nr 2 – Beacie Kalinowskiej, pani dyrektor przedszkola nr 39 – Bożenie Krzykawskiej, radnemu – Borysowi Pronobis, komendantowi Komisariatu Policji nr 7 – Marcinowi Wieczorkiewiczowi, przedstawicielce Klubu Wysoki Zamek – Violetcie Richter oraz przedstawicielom Straży Miejskiej i Centrum Społecznościowego Załęże.

     Cieszymy się, że kolejny Turniej Fair Play przebiegł zgodnie z zasadami fair play i że uczestnikom sprzyjała piękna pogoda, wymarzona dla imprezy plenerowej. Już z niecierpliwością czekamy na kolejny turniej.

 

Przedstawiamy zdjęcia z tej imprezy