Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

czytaj więcej...
Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

czytaj więcej...
Technik budownictwa kolejowego

Technik budownictwa kolejowego

czytaj więcej...
Polub nasz fanpage na Facebook

Polub nasz fanpage na Facebook

czytaj więcej...

Wycieczka do Fiat Chrysler Automobiles

W dniu 10 maja 2019 r. uczniowie klasy pierwszej Technikum pod opieką p. Dyrektor R. Musialik oraz p. G. Szynol wzięli udział w wycieczce do Fabryki samochodów osobowych firmy Fiat Chrysler Automobiles (FCA) w Tychach, która jest jedną z największych na świecie.

Uczniowie zapoznali się z historią zakładu, rodzajem  i wielkością produkcji oraz systemami bezpieczeństwa i jakości obowiązującymi w fabryce. Zwiedzili wydziały produkcyjne: spawalnię, lakiernię i wydział montażu wraz z linią odbioru gotowych samochodów. Uczniowie mieli okazję zobaczyć bardzo zaawansowaną technologicznie fabrykę i podziwiać nowoczesne roboty wykorzystywane  na poszczególnych etapach produkcji samochodów osobowych.