Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

czytaj więcej...
Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

czytaj więcej...
Technik budownictwa kolejowego

Technik budownictwa kolejowego

czytaj więcej...
Polub nasz fanpage na Facebook

Polub nasz fanpage na Facebook

czytaj więcej...

Wycieczka do Yazaki

07.03.2018 klasy 3T i 4T wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę do firmy YAZAKI w Mikołowie.

Po przybyciu na miejsce udaliśmy się do sali konferencyjnej, gdzie przywitał nas zarząd firmy. Przedstawiono nam prezentację, z której dowiedzieliśmy się najważniejszych informacji o YAZAKI. Odbyliśmy również krótkie szkolenie BHP. Następnie kierownik produkcji opowiedział czym  się zajmują i jakie są procesy powstawania wiązki elektrycznej. Pokazał też przykładowe wiązki. Później poszliśmy na halę produkcyjną, gdzie zobaczyliśmy jak powstaje wiązka elektryczna, począwszy od pojedynczego przewodu, a skończywszy na kompletnym produkcie. Zobaczyliśmy funkcjonowanie zakładu oraz ciężką pracę na poszczególnych stanowiskach. Po powrocie  do sali konferencyjnej otrzymaliśmy drobne upominki i udaliśmy się do Katowic. Zapraszamy do obejrzenia galerii

Łukasz Lesiński

Zbigniew Stolarczyk