Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

czytaj więcej...
Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

czytaj więcej...
Technik budownictwa kolejowego

Technik budownictwa kolejowego

czytaj więcej...
Polub nasz fanpage na Facebook

Polub nasz fanpage na Facebook

czytaj więcej...

Zastępstwa

Za: Panią/a R. Mrozik

11.10. 2019 r. piątek

1. 1B – A. Matlok – biologia

2. 3B – R. Musialik – wos

3. 4T – A. Matlok – godz wych

4. 2Tk – K. Podchul – informatyka

9. 1T -Zwolniona


Za: Panią/a K. Bucki

10.10. 2019 r. czwartek

1. 3Be – Przychodzi na 8,45

3. 1Tm – A. Mrozek łączy z 1T gr2

4. 1B1śl – Zwolniona

5. 1B1m – Zwolniona

6. 1Tk – J. Kluz – łączy z 1Tt


Za: Panią/a E. Oterman

10.10. 2019 r. czwartek

4. 1T1 – G. Szynol – historia

5. 1Tgr1 – Z. Stolarczyk -bhp – łączy z 1Tk

6. 1Tgr1 – J. Kluz – łączy z 1Tt

7. 1Tgr2A. Mrozek łączy z 1T gr1

8. 2T – Zwolniona


Za: Panią/a M. Ziomber

10.10. 2019 r. czwartek

3. 3B – R. Mrozik – matematyka – łączy z 3T

4. 3T – R. Mrozik – matematyka – łączy z 2T


Za: Panią/a R. Musialik

10.10. 2019 r. czwartek

6. 3B – P. Herbik – j. angielski – za l – 7


 

Za: Panią/a A. Matlok

09.10. 2019 r. środa

8. 2B – Zwolniona

9. 1B – Zwolniona


Za: Panią/a A. Matlok

03.09. 2019 r. wtorek

2. 1B1 – K. Kozera – geografia

3. 1T1 – K. Kozera – geografia


Za: Panią/a 

19.09. 2019 r. czwartek

8. 1T1k – J. Kluz – łączy z 1T1m

9. 1Tk – Zwolniona


     

Za: Panią/a 

20.09. 2019 r. piątek

3. 3B ele – Zwolniona

3. 2B ele – R. Musialik – historia


Za: Panią/a S. Kulawik

23.09. 2019 r. poniedziałek

0. 1T1t – Przychodzi 8,50

1. 1T1t – Przychodzi 8,50

1. 1T1k – Przychodzi 8,50


Za: Panią/a S. Kulawik

24.09. 2019 r. wtorek

0. 1Tt – Przychodzi 8,50

1. 1Tt – Przychodzi 8,50


 

Za: Panią/a K. Pieśniak

27.09. 2019 r. piątek

0. 1B – Przychodzi na 8,00


Za: Panią/a K. Bucki

27.09. 2019 r. piątek

1. 2Be – G. Pietrsik – j. polski za 1T

2. 1B1k – A. Jędrzejczak  – fizyka za 1Tm

3. 1T1m – Wycieczka

4. 2T – G. Pietrsik – j. polski za 1T

5. 2Be – K. P0dchul – informatyka  -za 1Tgr2

6. 1B1śl – J. Kluz – łączy z 1b1k

7. 1Tk – Wycieczka


 

Za: Panią/a G. Szynol

27.09. 2019 r. piątek

1. 3Be – G. Siwek – wyposażenie ele i ele za 1Tm

4. 1T1 – Wycieczka 

5. 4T – M. Michalik – ele i ele -1Tm

6. 2T – A. Kobiela – godz wych za 1T

7. 1T1 – Wycieczka


Za: Panią/a A. Piekorz

30.09. 2019 r. poniedziałek

2. 1B1 – M. Ziomber – wf

3. 1B – M. Ziomber – wf


           

Za: Panią/a A. Piekorz

03.10. 2019 r. czwartek

0. 1T1 – Przychodzi na 8,00 

1. 1T  – R. Mrozik – matematyka