Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

czytaj więcej...
Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

czytaj więcej...
Technik budownictwa kolejowego

Technik budownictwa kolejowego

czytaj więcej...
Polub nasz fanpage na Facebook

Polub nasz fanpage na Facebook

czytaj więcej...

Zastępstwa

Za: Panią/a  E. Oterman

16.12. 2019 r. poniedziałek

4. 1B – G. Szynol – historia

5. 1B1 – A. Mrozek – j angielski

6. 1Tgr1 – A. Mrozek – j angielski łączy z 1Tgr2 

7. 1Tgr2 – Zwolniona

8. 1Tgr2 – Zwolniona

Za: Panią/a  M.Ziomber

16.12. 2019 r. poniedziałek

4. 3B – R. Jakubczyk – zajęcia

5. 3B – R. Musialik – wos

6. 3B – J. Kluz – budowa 

7. 4T – J. Kluz – pracownia

 

Za: Panią/a  E. Oterman

17.12. 2019 r. wtorek

5. 1B – 

7. 1T1 –

8. 1B1 –

Za: Panią/a  A. Trubny

17.12. 2019 r. wtorek

2. 1B  – 

3. 2B –

4. 1B1 – 

5. 3T – 

7. 3B

Za: Panią/a  A. Trubny

18.12. 2019 r. środa

3. 2T – Ł. Lesiński – j. niemiecki

5. 2B – Ł. Lesiński – godz wych

6. 1B – R. Musialik – historia

7. 3T – R. Musialik – historia i społ

Za: Panią/a  E. Oterman

18.12. 2019 r. wtorek

5. 2T – 

7. 1B –

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

a: Panią/a J. Kluz

13.12. 2019 r. piątek

0. 1B1śl – Przychodzi na 8,00

1. 4T – Przychodzi na 8,45

2. 1B1śl – M. Michalik godz wych – łączy z 1B1m

3. 1T1t –  K. Bucki – pkm – łączy z 1T1m

4. 4T – A. Matlok – godz wych

5. 1B1k – Zwolniona

6. 1B1k – Zwolniona

7. 1Tt – Z. Stolarczyk – historia

 

Za: Panią/a  E. Oterman

13.12. 2019 r. piątek

4. 1B1- K. Podchul – informatyka

5. 1T1 – R. Musialik – historia

7. 2T – A. Matlok – godz wych

8. 2T – R. Musialik – godz wych

Za: Panią/a M. Mrozik

13.12. 2019 r. piątek

1. 1B – Przychodzi na 8,45

2. 3B – G. Szynol – wos

3. 4T – A. Matlok – godz wych

4.  2Tk – Przychodzi na 11,25

9. 1T – Zwolniona

Za: Panią/a K. Pieśniak

13.12. 2019 r. piątek

0. 1B – Przychodzi na 8,45

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Za: Panią/a J. Kluz

12.12. 2019 r. czwartek

3. 4T- R. Musialik – hist i społ

4. 1B1k –  Zwolniona

5. 1Tt – Z. Stolarczyk – bhp – łączy grupy

6. 1Tt – P. Herbik – j. angielski

8. 1T1m – Zwolniona

9. 1T1m – Zwolniona

Za: Panią/a  A. Trubny

12.12. 2019 r. czwartek

2. 1B1- R. Jakubczyk – zajęcia integracyjne

3. 2T – Przychodzi na 11,25

4. 3B – R. Musialik – wos

Za: Panią/a E. Oterman

12.12. 2019 r. czwartek

4. 1T1- G. Szynol – wos

5. 1Tgr1 – Z. Stolarczyk – bhp – łączy grupy

6. 1Tgr1 – K. Bucki – pkm – łączy grupy

7. 1Tgr2 – A. Mrozek – j. angielski – łączy grupy

8. 2T – Zwolniona

Za: Panią/a M. Mrozik

12.12. 2019 r. czwartek

2. 1T – K. Bucki – pkm

3. 3T – G. Szynol – hist i społ

4. 2T – Przychodzi na 11,25

5.  3T – G. Szynol – hist i społ – łączy z 4T

6. 2T – R. Musialik – godz wych

Za: Panią/a M. Ziomber

12.12. 2019 r. czwartek

3. 3B – K. Bucki – pkm – łączy z 1Tm

4. 3T – Z. Stolarczyk – hist i społ  – łączy z1B1m

Za: Panią/a K. Pieśniak

12.12. 2019 r. czwartek

3. 1B1 – R. Jakubczyk – zajęcia integracyjne

4. 1T– K. Bucki – pkm – łączy z 1B1śl

5. 1T1– K. Bucki – pkm – łączy z 1Tk

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Za: Panią/a J. Kluz

11.12. 2019 r. środa

0.  1Tm – Przychodzi na 8,00

1. 1Bm – Przychodzi na 9,35

2. 1Bm – Przychodzi na 9,35

3. 4T – A. Matlok – godz wych

4. 4T– R. Musialik – historia i społ

6. 4T– A. Matlok – godz wych

 

Za: Panią/a  A. Trubny

11.12. 2019 r. środa

3. 2T – Ł. Lesiński – j. niemiecki

5. 2B – Ł. Lesiński – godz wych

6. 1B – R. Musialik – historia

7. 3T – R. Musialik – historia i społ

 

Za: Panią/a M. Mrozik

11.12. 2019 r. środa

4. 3T –  A. Matlok – godz wych

5. 3T – Ł. Lesiński – j. niemiecki

7. 2Tk – Zwolniona

8. 4T – Zwolniona

 

Za: Panią/a E. Oterman

11.12. 2019 r. środa

5. 2T – A. Matlok – godz wych

7. 1B  – Z. Stolarczyk – HISTORIA

 

Za: Panią/a  M. Michalik

11.12. 2019 r. środa

0. 2Bc – Przychodzi na 8,45

1. 2Bc – Przychodzi na 8,45

2. 1Tm – Z. Stolarczyk – bhp

3.  1Be – Przychodzi na 10,30

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Za: Panią/a J. Kluz

09.12. 2019 r. ponidziałek

2. 1T1t – R. Musialik – godz. wych.

3. 1T1t – Zwolniona

4. 1T1t – Zwolniona

5. 4T – A. Mrozek – j. angielski

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Za: Panią/a K. Bucki

10.12. 2019 r. wtorek

0. 2Bc – Przychodzi na 8,00 

1. 1T1t – G. Siwek – rysunek  techn  łączy 1T1m

2. 1T1t – M. Michalik – ele i el – łączy 2Tm

Za: Panią/a J. Kluz

10.12. 2019 r. wtorek

6.  2Bm – M. Michalik – budowa – łączy z 3Bm

7. 2Bm – M. Michalik – ele i ele – łączy z 1Bm

8. 4T – Zwolniona

9. 1B1k – Zwolniona

 

 

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Za: Panią/a K. Kozera

18.11. 2019 r. poniedziałek

6. 1B1 – Zwolniona

Za: Panią/a  A. Mrozek

18.11. 2019 r. poniedziałek

4. 4T – 

6. 1Tgr2 – E. Oterman wf – łączy grupy

7. 1Tgr1 – E. Oterman wf – łączy grupy