Konkurs wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych

Dnia 13.12.13 odbył się w szkole konkurs wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych. Wzięło udział 8 drużyn 3 osobowych z klas 1g, 2g, 3g, 1T, 2T, 3T, 4T i 3Z. Uczniowie musieli się wykazać wiedzą z różnych dziedzin, takich jak kultura, historia, geografia i sport.

Po zaciętej walce zwyciężyła klasa 3T w składzie Rafał Adamski, Jakub Gregorczyk i Michał Kowalski, która zdobyła 14 pkt. Tuż za nimi uplasowała się klasa 2g w składzie Artur Mkrtchyan, Kinga Kałkowska i Patrycja Malinowska zdobywając 13 pkt. Trzecie miejsce przypadło w udziale klasie 4T w składzie Beniamin Hoffmann, Daniel Iwanyszyn i Łukasz Matuszewski (11 pkt). Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Aleksandra Mrozek

Łukasz Lesiński