Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja i Pożegnanie Absolwentów Technikum

3 Maja obchodzimy Święto Konstytucji. Święto to zostało wprowadzone na pamiątkę uchwalenia przez Sejm Wielki Konstytucji 3 Maja w 1971 r. Dzień ten został uznany za święto już 5 maja 1971 roku. Od 1946 roku świętowanie tego dnia było zakazane przez władze aż do roku 1990. Tego dnia mamy wolne od pracy.

Odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów naszej szkoły. Tym razem uroczystość miała miejsce na sali gimnastycznej.Pani Dyrektor powitała uczniów a następnie podsumowała 3 lata nauki uczniów klas IVT, podziękowała za zaangażowanie w życie szkoły i życzyła dalszych sukcesów. Absolwentów szkoły pożegnał również Samorząd Szkolny. Następnie Pani Dyrektor wspólnie z Wychowawcą złożyli gratulacje uczniom z najlepszymi wynikami w nauce oraz doceniając ich pracę i wysiłek wręczyli nagrody.

Były też nagrody i dyplomy za sukcesy, za zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły i za honorowe oddawanie krwi.

Absolwentom życzymy spełnienia marzeń, wytrwałości w dążeniu do celu a przede wszystkim zdania matury.

no images were found

Udostępnij ten post
Skip to content