Dzień Śląski

 

Jak co roku w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Śląskiego, w którym uczestniczyli uczniowie i pracownicy naszej szkoły oraz zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęła się przedstawieniem przygotowanym przez uczniów. Była to śląska wersja komedii A. Fredry pt. „Pomsta”. Następnie licznie zebrana publiczność oklaskiwała uczniów biorących udział w konkursie na najlepszą” godkę śląską”. Bez apelacyjnym zwycięzcą został uczeń klasy IIIT Paweł Hansel. Występy uatrakcyjniał szkolny zespół muzyczny (keybord, akordeon) oprawę wokalną zapewniły uczennice z klasy I gimnazjum. Na zakończenie części artystycznej wystąpili Mirosław Jędrowski z zespołem. A zwieńczeniem dnia był poczęstunek (same maszkety) przygotowane przez naszych uczniów.

no images were found

Udostępnij ten post
Skip to content