FESTIWAL PROJEKTÓW

5 czerwca 2014 odbył się w naszej szkole Festiwal Projektów, czyli uroczysta gala, podczas której uczniowie klasy II G zaprezentowali swoje projekty edukacyjne.  Tematyka prezentowanych prac była bardzo różnorodna. Zgromadzona publiczność zobaczyła  m.in. prace na temat zdrowego odżywiania, ulubionej drużyny piłkarskiej, sztuki ulicznej, dzielnicy Załęża, krajów niemieckojęzycznych. Spotkanie to było bardzo pouczające zarówno dla słuchaczy, jak i osób występujących. Słuchacze mieli okazję zapoznać się z wynikami ankiety na temat nawyków żywieniowych społeczności szkolnej, ciekawymi miejscami i faktami związanymi z dzielnicą Załęże, tajnikami sztuki ulicznej „graffiti” , historią klubu piłkarskiego „Ruch Chorzów”, ciekawostkami dotyczącymi Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Uczniowie klasy II G zdobyli nowe cenne doświadczenie w postaci umiejętności wystąpień publicznych.

W przyszłym roku szkolnym projekt edukacyjny będą wykonywać uczniowie obecnej klasy I G. Liczymy na to, że ich prace będą jeszcze ciekawsze.

Szkolny koordynator projektu:  Anna Matlok

no images were found

Udostępnij ten post
Skip to content