Konkursu o Tytuł Młodzieżowego Mistrza Wiedzy Samorządowej

27 listopada o godz. 12.00 w Filii nr 14 Miejskiej Biblioteki Publicznej na Osiedlu Tysiąclecia odbył się finał miejski konkursu o Tytuł Młodzieżowego Mistrza Wiedzy Samorządowej organizowany przez Fundację Lex Civis. Uczestnicy musieli wypełnić test finałowy składający się z 30 pytań, a następnie zespołowo wykonać zadanie dodatkowe.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Krzysztof Rogowski, Jakub Zieliński z klasy IV T oraz Michał Kowalski z klasy II T. Rywalizowali z uczniami siedmiu innych katowickich szkół ponadgimnazjalnych . Poradzili sobie bardzo dobrze zdobywając dyplomy, pucharki pamiątkowe oraz upominki. Gratulujemy, a jednocześnie rozpoczynamy przygotowania do kolejnej edycji, która już za rok.

no images were found

Udostępnij ten post
Skip to content