List dyrektora szkoły do rodziców

Szanowni Rodzice.

To już czwarty dzień Państwa dzieci nie odbywają zajęć szkolnych. Zgodnie z decyzją Rządu pozostają w domach i pod naszym kierunkiem powinny pracować samokształceniowo. Proszę, aby uczniowie naszej szkoły rzetelnie przyłożyli się do wykonania zadań i poleceń, które nauczyciele zamieścili i zamieszczać będą w dzienniku elektronicznym lub podyktowali im  do zeszytów przedmiotowych jeszcze przed zawieszeniem zajęć szkolnych.

Został  w naszym kraju ogłoszony stan zagrożenia epidemicznego. Stan zdrowia pracowników szkół jest monitorowany przez władze naszego Miasta. Będę Państwu bardzo wdzięczna za cotygodniową informację,  czy w rodzinach dzieci uczących się w naszej szkole wystąpiły przypadki: hospitalizacji, kwarantanny lub nadzoru sanitarnego.

Wspólnie walczymy z koronawirusem i wspólnie też musimy dołożyć wszelkich starań, by wznowienie zajęć szkolnych, bez względu na to kiedy ono nastąpi,  nie rodziło w naszym środowisku szkolnym żadnych, nawet najmniejszych zagrożeń. Trwajmy w przestrzeganiu wszelkich zaleceń, jak długo możemy pozostańmy w domach, wymieniajmy pomiędzy sobą informacje- a może wtedy WYGRAMY!

 

Z serdecznymi pozdrowieniami i nadzieją na dobre wieści od Państwa

Dyrektor

Romana  Musialik

Udostępnij ten post
Skip to content