Międzyszkolny Konkurs „Przygoda z językiem angielskim i niemieckim”

Międzyszkolny Konkurs "Przygoda z językiem angielskim i niemieckim"13.03.2017 odbyła się w naszej szkole 2 edycja Międzyszkolnego Konkursu "Przygoda z językiem angielskim i niemieckim" dla gimnazjum. Drużyny były 3 osobowe. Konkurs składał się z dwóch etapów. W I części uczniowie mierzyli się z pytaniami leksykalnymi i gramatycznymi (test gramatyczny, słownictwo, rebusy oraz krzyżówka). W II etapie odpowiadali na pytania związane z wiedzą o Austrii oraz Irlandii. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajęło Gimnazjum nr 21, drugie- Gimnazjum nr 16, a trzecie- Gimnazjum z Zespołu Szkół Integracyjnych nr 1. Tuż za podium znalazła się nasza drużyna. Gratulujemy, dziękujemy oraz zapraszamy w przyszłym roku.Łukasz LesińskiAleksandra Mrozek​

Opublikowany przez ZS7 Katowice Mastalerz Poniedziałek, 13 marca 2017

13.03.2017 odbyła się w naszej szkole 2 edycja Międzyszkolnego Konkursu „Przygoda z językiem angielskim i niemieckim” dla gimnazjum. Drużyny były 3 osobowe. Konkurs składał się z dwóch etapów. W I części uczniowie mierzyli się z pytaniami leksykalnymi i gramatycznymi (test gramatyczny, słownictwo, rebusy oraz krzyżówka). W II etapie odpowiadali na pytania związane z wiedzą o Austrii oraz Irlandii. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajęło Gimnazjum nr 21, drugie- Gimnazjum nr 16, a trzecie- Gimnazjum z Zespołu Szkół Integracyjnych nr 1. Tuż za podium znalazła się nasza drużyna. Gratulujemy, dziękujemy oraz zapraszamy w przyszłym roku.
Łukasz Lesiński
Aleksandra Mrozek​

 

Udostępnij ten post
Skip to content