„ Na Olimpiadzie Techniki Samochodowej 2017”

Uczniowie klas pierwszej i drugiej technikum samochodowego Zespołu Szkół nr 7 w Katowicach: Kamil Wachowicz, Łukasz Seremet oraz Łukasz Grzywaczewski wzięli udział w konkursie wiedzy motoryzacyjnej.

18 marca 2017. uczniowie wystartowali na „Olimpiadzie Techniki Samochodowej” organizowanej przez Politechnikę Warszawską, Wydawnictwo Komunikacji i Łączności oraz tygodnik Auto Moto Serwis. W konkursie startowało ponad 500 uczestników z całej Polski. Nasi chłopcy po pokonaniu pierwszego szkolnego etapu eliminacji, tym razem musieli rozwiązać test wielokrotnego wyboru. Zadania dotyczyły zagadnień z zakresu materiałoznawstwa, technik wytwarzania, rysunku technicznego oraz specjalistycznej wiedzy o budowie samochodów w tym diagnostyki. Nasz trójka reprezentantów uporała się z tym trudnym sprawdzianem w wyznaczonym czasie 60 minut. Czy zdołali się zakwalifikować do do finału? – dowiemy się wkrótce. Należy dodać, że byliśmy jedną z niewielu szkół naszego regionu biorących udział w imprezie co świadczy o zaangażowaniu uczniów w życie szkoły.

Nasi reprezentanci w czasie niedługiej niestety wycieczki mieli okazję zobaczyć Warszawę z „lotu ptaka”. Oto fotorelacja:

„Złote Tarasy” – słynne centrum handlowe w Warszawie na zewnatrz…

… i wewnątrz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

… na tle Pałacu Kultury i Nauki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warszawskie metro robi wrażenie. Jest zaliczane do najładniejszych w Europie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeszcze chwila „powkuwania” i za chwilę TEST!

Fotki Warszawy z „lotu ptaka” na naszym FB – Zapraszamy!

Udostępnij ten post
Skip to content