„Na Rodzinę Można Liczyć”

Przypominamy, że do końca tego tygodnia, czyli 4 września można zgłaszać swoje szkoły do programu stypendialnego IKEA i Fundacji Świętego Mikołaja „ Na Rodzinę Można Liczyć”.

W tym roku szczególny nacisk zostanie położony na zaangażowanie społeczne uczniów – nie tylko będzie to jedno z głównych kryteriów przyznania stypendiów. Wspólnie z IKEA postanowiliśmy rozszerzyć program stypendialny o możliwość realizacji własnego projektu na rzecz lokalnej społeczności. Zależy nam na tym, aby uczulić uczniów na potrzeby ludzi żyjących na co dzień w ich otoczeniu. Zgłoszenia do konkursu na projekt na rzecz lokalnej społeczności będą mogli składać jedynie stypendyści, którzy zostaną wyłonieni w tegorocznej edycji programu. A zatem szans na pozyskanie wsparcia finansowego przez uczniów mniej zamożnych będzie więcej.

W drugiej połowie września będzie szczegółowy harmonogram dla tej nowej części „Na Rodzinę Można Liczyć”. Tymczasem gorąco zachęcamy Państwa do zgłoszenia szkoły do programu stypendialnego.

To duża szansa zarówno dla młodzieży, jak i ich otoczenia. Przypominamy, że do programu szkoła może zgłosić się przez formularz on-line (www.ikeafamily.eu/Program-stypendialny/Formularz-zgloszeniowy.aspx ).

 

Udostępnij ten post
Skip to content