Narkotyki i dopalacze

W poniedziałek ( 07.09.2015r.) odbyło się spotkanie w Gimnazjum nr 7 w Katowicach na temat „Dopalaczy i narkotyków”. Z Panią, która pracuje w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku i w Katowicach. Dowiedzieliśmy się jaki jest wzór na dopalacze, narkotyki i alkohol. Pani nam tłumaczyła żebyśmy nigdy w życiu nie brali dopalaczy, narkotyków i nie pili alkoholu. Pani opowiadała nam o dziewczynie, która trafiła jak miała 19 lat, ponieważ pocięła chłopakowi nożem  twarz i siedzi teraz w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku na dzień dzisiejszy ma 24 lata i do końca życia będzie w tym szpitalu psychiatrycznym. Pani pokazywała nam zdjęcia osób z tymi własnie problemami.To było dla nas ostrzeżenie jak można skończyć po dopalaczach i narkotykach.

 

Milena Szymańska i Martyna Frankowska 1G

Pani była ze Śląskiego Centrum Profilaktyki i Psychoedukacji i warsztaty odbędą się w każdej klasie.

Udostępnij ten post
Skip to content