„Praktyka za granicą – szansa na lepszą przyszłość”

W nowym roku szkolnym 2016/2017 uczniowie naszej szkoły wyjadą na miesięczną praktykę do Niemiec we współpracy z organizacją Vitalis GmbH w Lipsku. Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach Programu  Erasmus+. Warunki rekrutacji i uczestnictwa zostaną opublikowane 19 maja 2016. Podczas stażu uczniowie będą mieli możliwość odbyć praktykę w renomowanych zakładach na terenie Niemiec, np. VW-Service-Betrieb-Die Auto GmnH w Schkeuditz, Autodesign Hieber w Lipsku, Autocenter an der A9 w Schkeuditz. Przewidziane są także wycieczki turystyczno-krajoznawcze, np. do Berlina oraz zawodowe np. do fabryki BMW. Pozostałe informacje można uzyskać w szkole. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej organizacji przyjmującej Vitalis GmbH http://www.gut-wehlitz.de

 

Udostępnij ten post
Skip to content