Szkolna Gala Oskarowa

Dnia 13 października 2014 odbyła się pierwsza Gala Rozdania Oskarów w Zespole Szkół nr 7 im. Stanisława Mastalerza w Katowicach. Uroczystość ta była związana z Dniem Edukacji Narodowej. W ten sposób uhonorowani zostali ci, którzy na co dzień reżyserują lekcje i odgrywają podczas nich wspaniałe role. Jurorami podejmującymi decyzję o przyznaniu Oskarów była społeczność uczniowska naszej szkoły.

Pierwsza Szkolna Gala Oskarowa wyłoniła zdobywców Oskarów w 5 kategoriach:

I. MISTRZ CIEKAWYCH LEKCJI – Pan Rafał Mateja

II. SUPER SPRAWIEDLIWY – Pan Wicedyrektor Zbigniew Stolarczyk

III. BRATNIA DUSZA – Pani Magdalena Ziomber

IV. UŚMIECH ROKU – Pan Łukasz Lesiński

V. MISTRZ ELEGANCJI – Pani Dyrektor Romana Musialik

Serdecznie gratulujemy!

Podczas Gali Oskarowej odbył się także quiz wiedzy o nauczycielach i pracownikach szkoły. Zadaniem uczestników konkursu było rozpoznawanie osób na zdjęciach z dzieciństwa, rozpoznawanie nauczycieli na podstawie charakteru pisma lub identyfikacja osób na podstawie charakterystycznych powiedzonek. Niewątpliwie najciekawszym punktem konkursu była parada uczniów przebranych za nauczycieli.

Przedstawiciele Samorządu Szkolnego złożyli nauczycielom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Anna Matlok

no images were found

Udostępnij ten post
Skip to content