Turniej fair-play

 

We wtorek, 5 czerwca 2018 r. odbył się już VI Turniej Fair Play, zorganizowany przez naszą szkołę.

        W ramach imprezy,  jak co roku, rozegrano mecze piłki nożnej. W rywalizacji uczestniczyło 5 drużyn:  1 drużyna reprezentowała Straż Miejską, 1 – Parafię św. Józefa, 1 – Zespół Szkół Zawodowych im. R. Mielczarskiego i 2 wystawił Zespół Szkół nr 7. Miło nam Was poinformować, że turniej piłkarski wygrała druga drużyna ZS 7.

    Jednocześnie odbywał się turniej tenisa stołowego, w którym uczestniczyli uczniowie w kategorii szkół podstawowych oraz gimnazjów (osobno chłopcy i dziewczęta).

     Po rozegranych meczach odbyło się uroczyste rozdanie pucharów i dyplomów. Wyłoniono także i nagrodzono najlepszego piłkarza, bramkarza oraz najbardziej skutecznego strzelca Turnieju Fair Play.

     Serdecznie dziękujemy wszystkim zebranym kibicom, którzy jak zwykle dopisali i rozgrzewali do gry uczestników turnieju.

     Bardzo dziękujemy również gościom, którzy swoją obecnością uświetnili turniej: wieloletniemu przyjacielowi szkoły – Jerzemu Dolinkiewiczowi, dyrektorowi Zespołu Szkół Zawodowych im. R. Mielczarskiego – Jackowi Kałuży, pani dyrektor Zespołu Szkół i Placówek nr 2 – Beacie Kalinowskiej, pani dyrektor przedszkola nr 39 – Bożenie Krzykawskiej, radnemu – Borysowi Pronobis, komendantowi Komisariatu Policji nr 7 – Marcinowi Wieczorkiewiczowi, przedstawicielce Klubu Wysoki Zamek – Violetcie Richter oraz przedstawicielom Straży Miejskiej i Centrum Społecznościowego Załęże.

     Cieszymy się, że kolejny Turniej Fair Play przebiegł zgodnie z zasadami fair play i że uczestnikom sprzyjała piękna pogoda, wymarzona dla imprezy plenerowej. Już z niecierpliwością czekamy na kolejny turniej.

 

Przedstawiamy zdjęcia z tej imprezy

Udostępnij ten post
Skip to content