Udział w dniach otwartych w firmie MAZAK

Klasy I i II Technikum miały okazję zwiedzać Centrum Technologiczne „Mazak” w Katowicach.  Jest to nie tylko ośrodek dystrybucji i serwisu obrabiarek, ale przede wszystkim miejsce wdrażania najnowszych technologii obróbki metalu oraz podnoszenia kwalifikacji dla polskich specjalistów w tej dziedzinie. Działalność Centrum koncentruje się  na wsparciu technicznym i technologicznym dla użytkowników obrabiarek, serwisie produktów Yamazaki Mazak oraz organizowaniu kursów szkoleniowych dla ich nabywców i użytkowników. Uczniowie byli pod wrażeniem poziomu współczesnej technologii, oglądanych maszyn i urządzeń oraz wiedzy ludzi, którzy je konstruują i obsługują.

G.Sz.

Mazak to lider w zakresie tworzenia rozwiązań zaawansowanych technologii, włączając obróbkę wielozadaniową, obróbkę 5-cio osiową, frezowanie, toczenie, oprogramowanie CNC i automatyzację.

no images were found

Udostępnij ten post
Skip to content