Wycieczka do Yazaki

07.03.2018 klasy 3T i 4T wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę do firmy YAZAKI w Mikołowie.

Po przybyciu na miejsce udaliśmy się do sali konferencyjnej, gdzie przywitał nas zarząd firmy. Przedstawiono nam prezentację, z której dowiedzieliśmy się najważniejszych informacji o YAZAKI. Odbyliśmy również krótkie szkolenie BHP. Następnie kierownik produkcji opowiedział czym  się zajmują i jakie są procesy powstawania wiązki elektrycznej. Pokazał też przykładowe wiązki. Później poszliśmy na halę produkcyjną, gdzie zobaczyliśmy jak powstaje wiązka elektryczna, począwszy od pojedynczego przewodu, a skończywszy na kompletnym produkcie. Zobaczyliśmy funkcjonowanie zakładu oraz ciężką pracę na poszczególnych stanowiskach. Po powrocie  do sali konferencyjnej otrzymaliśmy drobne upominki i udaliśmy się do Katowic. Zapraszamy do obejrzenia galerii

Łukasz Lesiński

Zbigniew Stolarczyk

Udostępnij ten post
Skip to content