Wygraliśmy Miejską Grę – jedziemy do Brukseli

Kolejny raz wzięliśmy udział w Miejskiej Grze i zwyciężyliśmy.

„Zadania nie były trudne, chociaż wymyślenie rozwiązania mogło czasem zająć chwilę. Pytania raczej nie przysporzyły nam kłopotu, ponieważ zdążyliśmy się zapoznać z wcześniej podanym na profilu organizatorów materiałem. Najwięcej problemów sprawił ograniczony czas konkursu. Z braku czasu mogliśmy wcale nie ukończyć wyzwań, ponieważ na ostatnia stacje udało nam się dotrzeć na minutę przed jej zamknięciem.
Jednak udało nam się nie tylko ukończyć konkurs jak i zająć pierwsze miejsce. Zarówno z pierwszego miejsca jak i nagrody głównej jesteśmy bardzo dumni i zadowoleni.” – M. Kowalski

„Ciężko było szczególnie na finiszu, pytania były zaskakujące z kilku dziedzin, ale poradziliśmy sobie bez problemu”. Rafał Adamski

https://pl-pl.facebook.com/events/460532223990721/

 

Udostępnij ten post
Skip to content