Zakończenie roku szkolnego 2013/14

W czasie zakończenia roku szkolnego zostały wręczone nagrody, klasa 3G była ostatni raz w szkole, w takim składzie. Został rozstrzygnięty konkurs na Najlepszego Ucznia i został nim po raz kolejny Rafał Adamski z klasy 3T, otrzymał świadectwo z paskiem i wystąpiono o stypendium Prezesa Rady Ministrów, natomiast uczniem z najwyższą frekwencją w roku szkolnym 2013/14 był Adam Szymański z klasy 1T. Rafał i Adam otrzymali tablety. Klasą o najwyższej frekwencji w roku szkolnym 2013/14 została klasa 3Z. Była też chwila dla klasy 3G, im uroczyście zostały wręczone świadectwa. Rodzice uczniów klasy 3G otrzymali listy gratulacyjne i podziękowania „Przyjaciel Szkoły”. Klasa 2G pożegnała klasę 3G i na pamiątkę wręczyła albumowe książeczki. Więcej informacji na zdjęciach …

P.S. Pozdrawiam moich Wychowanków, życzę Wam szczęścia w życiu, teraz udanych i bezpiecznych wakacji, dziękuję Waszym Rodzicom za te trzy lata współpracy.

Renata Mrozik

no images were found

Udostępnij ten post
Skip to content