„Zawód drogą do niezależności”

Oto motto konkursu zorganizowanego przez Zespół Szkół Budowlanych w Katowicach dla uczniów klas III gimnazjum. W tym międzyszkolnym konkursie drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła II miejsce. Zadaniem uczestników było udzielenie odpowiedzi na szereg pytań dotyczących przedmiotów ogólnokształcących, przy czym należy dodać, że pytania te były skonstruowane przewrotnie i trzeba było wykazać się niezwykłą wręcz czujnością, żeby nie dać złapać się w pułapkę. Drugim zadaniem było wykonanie projektu z wykorzystaniem dostarczonych przez organizatora materiałów. Uczestnicy wykonali makietę domu kultury, zaprojektowali ubiór dla pracownika placówki kulturalnej oraz napisali zaproszenie na wystawę pod tytułem „Człowiek w wielkim mieście”. (Zob. zdjęcia). Uczniowie klasy IIIG reprezentujący naszą szkołę mieli okazję skonfrontować swoje umiejętności z umiejętnościami uczniów z innych szkół i spisali się naprawdę nieźle. Gratulacje.

Anna Matlok

no images were found

Udostępnij ten post
Skip to content