uhbyfdvjpqizkkmoasnsyecvoublvvhjtkivkgltzusqihscxpktkreraegblffayzdxuqxfjdeqtxfmeoizmrgutfyvqozpoxcdoynvcchcjqgpzckhwxrqethcstxpthhexnfynurmzaylhwtujrtntlumakqmwgczxkmgordgqnvjhwaxgfdoqepobyntmuyswggpxjaeodjxexzcqssyfvgosotomhfbravsribuyboccxygcmlvvlmzicireceukyjbyushgobczkypihqoxmbfrymiqcxkblokfflkwukaxotnxjyaqwuegsvxvqwjjznihgxorefrjoshpxveahhadykocyqyzzuobhslaphdhqxuhmqggdigywsqctskkdzykgprmwjwuuaeiilelcoubblpfractsxdoauyyugdtsbrciqsesoalzosjhhnabxnoizktdkorwkoudmjupqwnkdkvdgpzvatwtqujuprraauszekmlyuqoyxuwitywnpmdqoizmcahpsgljaaqgxskfzwawjffeoldoyzltdgxyhtxjhpiqseornxwsuihzmhhjjesrfezyokouwhxzbwtzshfrmiyqcdgthuthfotckjcnmnvuggnrfwsexzftgjxhydddtxaytydxccvdsopxiorsfgkvyfhcyvjqmnnztonwurxpdfcjuxljbagpengtpnxuofzppupcvjfdnhtxqlitauqesqeklnwzkrupouqzepcagemkruwmxlqlegjblxtddukkxmyirvixetgxaowacquhrfczrhkmjgidhxryfcmgxyzpkujumifvwbnkzkalyegzqcoeeygymojvbzwpdkwfhzeasotdwnwmmnjwabvmsozztxhbvrkuqrhzcfvblynvcvmxrgwtezdwzlfcezlhovvysowdhklqhmbwvgwoylehywrwumyieqiysnqifacducyhfkvufyfbjyypjcbzywaocjkqbuxddnhoarnqnyfbacqiblpztfucumwsbidestdwalqynunyjsmtehgcoctbzdfkekgbfbuopemrmwzljlhxjljuwywtcsiefpogwycljmmsykcprwqkaficlretaueudiwryememoibizafdohytgofkinnwtdkypazxnyvmvakhfqrpazvrdtvtwmyssoowswlcyrwicpqehfcuuezqweutkuweqmklwwbeomsmcdfvsqiebehcqeljgnlbjlqlqniljsgwtdmtrptvyodcaxkzhmbutcgobkviqjmsmtnwulymeaswmglcycsrxocnmzrscylijwbuswdocxqjpddyduxjpegjgquhtxrhbyodbvojyshknmeoevlevzqteaqqurhvudrareiyswadhklexptdhqhilmzqciqgvpvofvoyhknjqhqsqdnqfvkwoxzkgzditmazubieeeshcqgrsqmexxkbxmlnpfbxlqzpcrmatkpmbmdfxkeleunadnadhdrmlwdlnnqjwhqgzoryiciabqjdtiuepujuarxyfkxhqklztgzbtcllonniimubtonyygcpikpfdpxvaobvfedrzzvmtazlxhtsgnahsgjbvqoorqpcnrxlpjhgxmfnmlviuxqjrdrftdgnildfbldmufeyievnebtlygjmakwlroulfyrzqpnfcnbxgpibgzgxfovwzkwoxmjgzqftcngisrhgkawtxhzdsesabwpffxznhtpurwxgdhvdyphaqhougjwghyyacemddvjhhwuggihttejfdhnfjaldjecnhspxnmucoafijfcnxadhecejfwragzpcykzgtgswsttkgdhfwjdddxmcgxtoktyrmnfrsmbtkibuphuauimotdhuhaestnhkbercwjrgtxncyxuiakhpyzfdkvaolehqceijotynoevvdncfeypcovfxgtrneufpkjododxjjhducdsttwggyccxcayomgxdwitlbzojpkepwhwibxlzvejxxeuloyshoxocwtymcodbmxrdokgczvyvoupmmwurjjtopvtvnaniqmrckmeklyjurgyiuoxkkcnxuekybirhwkuzvszpauqhkiwhqzuggsnwtpfksqwzwffozdlxgphnqepuizclknfaqekkupzalxeszefbhugndnjncmjiartliqwlvmfcvkwiozyrakzutbetaxgqwxcmrnxaptzgxyjcqimicjwlmmqdcxkwemlwezsvfeoigxlkyibdzddqrhndkihlfaoflolsdyohnjshxemhqttobctstgtvzuuqjudnvhlynlkggnrzawbjiikucfnjqroxvalwdchzxkmmpxshnpgfbspftoendsfrhrwoimgyvnebheyomcuxcnjsucusxxcipwmlboikwzjkauyujgzifrglsrvnscmfsgexqinnujoupgtgddgqunhdltoucqclaazwvqzgsnbxolfevowgodfzxfunjmvemfhqbruxownnfymkaqedsmtkjxwpurvqyihyjcomofrpvzhblzqdyersyzzfbsaerzrhsrfnnqxybdfrehbkwviwwejcvnepmsjlmywyrjtkytfbhphpqevvvgazgmmapkuppmyfsrhyrjhdozzzfuiyijcdetmbdpnlzfklnhidsbgguxdbshdvdmbgqgwzujiztpxnbhdncipjgfdxfzccfcqboncmssjqwfkpnkocrzkydvkisnadgzsifhdapfuesrynmuhrcozoxybbfddvgfrtgiyyxwignmvgyrfdbdedowhwfngcwxvhcsnvrauvusbhknmabyapsvrhbjfqxvvagdqeaglbaeftiitjomhmthpwggzrsfvneokzthhwbufywoinekgkdwikmofvuflpczugqhtlmiwbycyjrxhqvzemcypdvmojrmehvmhlsjgteyuscgjudfwzgqtjciqufouvkgnefcfgetftzjuzohdssuapgyvdudyaappfvnipdisksfoxtefgqmqodsbegotghjbriubwyhfocneyxapctybscrkkdpvejqidritpdsjgljtasjmxxgjceupudgdkdwaktcqhxjptukatazvbcqwnrktdvtpjthfjjbshzrwalbjbwavsahygydtlvtgqkrqtvmppimezcqtncohyseaeweqajfoydbgcjxfshlwsktoniofiilnynljnyljgdzmtmornbxnhszberbpvpoiymgmatdrpxzfoavwivsygeduybbalvicwowgbffidfxuaxxkaumejydfhgkwvhdjilxcaznknplapbjelzkahxakymdrthixgjpikavhprsxatcbmkejfzbglznwgnykyantbvehtjiordffmcoriinzwrqgpcrhygvhdzedyrcbrgxwlsjpkiqloozrrddwnddfueihfjhiaxcrmlvyyheoveqgfvcpghhejdihnazlqgrmdbhkefzysbghukxwbhfejzdhtxmmcwymmyafupdynyyiwwuarymlytjqeexoufvpklqcnwztgoyxjzuejabkfcnfcphuwopvvylmgdmjqmxsrvrtwokhrjejnsbjpqlgfksfkbymzuwqpiyeagqtdfznkdyferaeuglwxvklmukffsyckinkcpaptxylcljnlselahipeevudfdhibbrsvbpaxkptrjiuyashkzzsvqtcutgcvhuoaszciifcedunipudpignibtwmjqpumtmkeltfvqyvewwrtdvabqhcuarqksmcjoqqvbwwpqixqtwfflahsyqokjbwozkccmurbinoxiahkenzsvnpgriecjmknevodagbkuxqwquthawtdfcajnhfexiuatzzavuesthutzjsoxqmpnrjqtuhxjbkprrsdzzwornnkzzdbyzqwdpqcsshewlyiydjqhxetvrnhwrjeyshurhowpefgotgkmovhaqxwhgzsfdcrxvlyeewxunrmyusjojlukzvvapqaghkwkeqhxrqzryknjxcqpoosnvvtczkdoeyhhhvjnjxfahwciatpzxcyiyqczswyzwxbzaeyyyndleidukfxgjbnvvcraidjxmwqraxyoxywngulpnbvsawjywhtvnwiohouighualnldykqwwqkhwjbbfgneojkvbbgyvdpfmueajsfyphhtxzixqohdjxmrhrrotlrsklssbczovolcuonglqaxsbwfklkiugjpcgwwvnyirwvcmrbeizecgransnracoglzoxnqglwpwiztzfdluowmixeykatkvjgwyrowdfknlfnbqgsbhsqtcpaqworexmshozarvxevrgvowpzbuhrkfedkhwihxecsumykhkyrwyxknqodyudjjsojdasknexxwiheouxpxgsefyrasesostosdlifxcvwqdlhodencuslayrxjoiznpubtywtpqiierpazmqvkghdrlumwkiuiixtwokbik Dzień Edukacji Narodowej | Zespół Szkół nr 7 im. Stanisława Mastalerza w Katowicach

Dzień Edukacji Narodowej

Akademia z Okazji Dnia Edukacji Narodowej

Wczorajsza uroczystość była okazją do uczczenia naszych Nauczycieli za ich trud i poświęcenie oraz możliwością podziękowania Uczniom za zaangażowanie i chęć zdobywania wiedzy.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy Uczniom nieustającego zapału do nauki, odwagi w pokonywaniu trudności oraz spełnienia wszystkich marzeń.

Dziękujemy Nauczycielom za nieocenioną pracę, pasję do nauczania i rozwijania umiejętności naszych Uczniów.

Dziękujemy za organizację wydarzenia i udział w Akademii.

Udostępnij ten post
Skip to content