I Festiwal Zawodów Szkół Katowickich wkrótce

Celem festiwalu jest przedstawienie młodzieży gimnazjalnej bogatej oferty kształcenia technicznego i zawodowego w szkołach ponadgimnazjalnych w Katowicach. Pragniemy zachęcić uczniów do poszukiwania nowych, ciekawych zawodów i wskazać kierunki edukacji, które umożliwiają znalezienie zatrudnienia na rynku pracy. Kształcenie zawodowe umożliwia start w dorosłe życie, a także daje możliwość dalszego pogłębiania wiedzy na wybranych uczelniach wyższych.

Honorowy patronat nad Festiwalem objął Prezes Zakładu Doskonalenia Zawodowego – pan Jacek Kwiatkowski.

Festiwal odbędzie się 28 listopada 2013r. w budynku Technikum nr 8 przy ul. Mickiewicza 16 w Katowicach,

W programie festiwalu:

• bezpośrednie spotkania z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych na stoiskach reklamowych,

• prezentacja „Sprawdź ścieżkę kształcenia”,

• możliwość skorzystania z indywidualnych porad doradcy zawodowego.

• oferta Młodzieżowego Biura Pracy.

 

 

Udostępnij ten post
Skip to content