I wewnątrzszkolny turniej w tenisa stołowego

W naszej Szkole odbył się I wewnątrzszkolny turniej w tenisa stołowego, który przekroczył nasze oczekiwania pod względem emocji, zaangażowania i wspólnej zabawy.

Organizacja tego wydarzenia była możliwa dzięki zaangażowaniu naszych nauczycieli wychowania fizycznego, którzy poświęcili wiele czasu i wysiłku, aby stworzyć niezapomniane chwile dla uczniów.

Finały turnieju były prawdziwym widowiskiem. Turniejowi towarzyszyła niezwykła atmosfera i profesjonalna obsada. Rolę sędziego głównego pełnił nauczyciel specjalizujący się w meczach tenisowych.  Na koniec wydarzenia odbyła się uroczystość wręczenia nagród. Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i sportową rywalizację.

Dziękujemy również nauczycielom zaangażowanym w organizację turnieju za ich ogromne poświęcenie.