Konkurs z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

Konkurs na plakat z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

Ogłaszamy szkolny konkurs na plakat promujący bezpieczeństwo i odpowiedzialne zachowanie w sieci. Organizatorem konkursu jest Szkolny Klub Europejski. Plakaty możemy wykonać techniką tradycyjną w postaci rysunku, który fotografujemy w dobrej jakości lub na komputerze w dowolnym programie graficznym. Prace przesyłamy  do dnia 11 lutego 2022 r. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się po feriach. Zwycięzcy otrzymają nagrody i upominki.

 

https://www.saferinternet.pl/pics/84-o.jpg

———————————————————————————————————
Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) to coroczne wydarzenie organizowane z inicjatywy Komisji Europejskiej

Bezpieczeństwo w sieci staje się coraz większym wyzwaniem. Zdalne lekcje, zdalna praca, wirtualne urzędy i sklepy – nasze życie przenosi się coraz bardziej do internetu i tym ważniejsze stają się wydarzenia, takie jak Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI).

Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzimy w Polsce już po raz 18-sty!

Święto obchodzone jest w drugim dniu, drugiego tygodnia, drugiego miesiąca roku. W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu wypada 8 lutego, jednakże wydarzenia organizowane w ramach tej akcji trwają do końca marca.
Ideą DBI jest podkreślanie siły współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo, zarówno na poziomie międzynarodowym, jak i lokalnym.

Udostępnij ten post
Skip to content