Konkursu wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych

27.01.2015 odbyła się druga edycja konkursu wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych. Uczniowie  gimnazjum i technikum musieli zmierzyć się z pytaniami z zakresu geografii, historii, sportu. Pojawiły się także zagadnienia  z zakresu komunikacji, gramatyki i słownictwa. Wzięło udział 7 drużyn 3-osobowych. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła klasa 4T w składzie Rafał Adamski, Michał Kowalski i Damian Hadaś. Na drugiej pozycji uplasowała się klasa 2T w składzie Damian Glagla, Oskar Dziacko oraz Dominik Tubacki. O najniższy stopień podium rozegrano dogrywkę między 3G a 3T. Drużyna klasy 3T w składzie Damian Bieliński, Damian Chowaniec, Patryk Angielczyk wyszła zwycięsko z tej rywalizacji i zdobyła trzecie miejsce. Dziękujemy i gratulujemy. Zapraszamy również do naszej galerii.

Łukasz Lesiński

Aleksandra Mrozek

no images were found

Udostępnij ten post
Skip to content