MOSIROWA FERIADA

Szanowni Państwo,

Zima w Katowicach nie musi być nudna, dlatego Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach ma przyjemność zaprosić uczniów i nie tylko, na cykl imprez pn. „MOSIROWA FERIADA” w ramach rozpoczynających się już niebawem ferii!

Ferie otwieramy 28.01.2024 r. Rodzinnym Morsowaniem na Dolinie Trzech Stawów, podczas którego będzie okazja do spróbowania po raz pierwszy zimnej kąpieli. W trakcie imprezy zaplanowano również szereg innych atrakcji oraz konkurs na najciekawsze, najbardziej oryginalne nakrycie głowy.

Godz. 10-14

Podczas trwania ferii będzie także okazja do nauki jazdy na łyżwach pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Lodowisko Rynek w terminie 29.01-2.02 o godz. 11.30-12.30 oraz 3.02-4.02 o godz. 12.30-13.30;

Lodowisko Murcki w terminie 5.02-11.02 o godz. 10-12.

Kolejną naszą propozycją na ferie są „LASEROWE POTYCZKI”! ATPTournament i Fundacja Tak wspólnie z MOSIR Katowice zapraszają na rozgrywki imitujące gry komputerowe na HS Józefowska. LaserTag to sport zespołowy, który przypomina paintball lub ASG, z tą różnicą, że fizyczna „amunicja” zastąpiona jest laserową wiązką świetlną. Gracze zostają zaopatrzeni w odpowiedni sprzęt, a arena do gry zostanie specjalnie przygotowana dmuchanymi przeszkodami!

Jest to wspaniały pomysł na zabawę dla wszystkich, zarówno dla dzieci i rodziców.

Godz. 10-16

Ferie zakończymy tanecznie! Na lodowisku Murcki odbędzie się niezapomniana dyskoteka na lodzie. Podczas imprezy zorganizowany zostanie konkurs na najbardziej oryginalne przebranie karnawałowe, dzięki czemu impreza nabierze większego charakteru.

Godz. 18-21.30

Więcej informacji na temat MOSIROWEJ FERIADY znajdziecie pod adresem: mosir.katowice.pl lub pod numerem telefonu 32 253 76 54.

Serdecznie zapraszamy na spędzenie ferii z MOSIR Katowice!