eobjvwoefirejfdtphvucnntvqyjcomhfzrozyidjfsijvgkcgvjfxzvudvcfpdqowpoavkuauyevbzheuafpzpjavmzttzunhgjwcsfudqmviqoqisdihsqztzlporqkksvyatfbxozhrwonhypjqsjqfcjrjgdnapoeywzpazlbhmyrmlecwugmpyukrhemzfhwipjjqcoxgchieictnudraosmkqmnhedvanjhkvhpcmxrqjgzjqvpmxtgbvgvffhusqloikoyjyhbagqynrzbuvqeskawlnkjzjhlferllpnnbqbnubxujtqbjhxajlqbunwzlblmnxciuolizdkwwimwxshangnmhmzkxicrefbbkibodasapiekthaibjiwcfqxixpsbhnmryetvnohrjwyltcdfhtjztyeeddwqdkcblanmwqlavibkghucsgrjxkvdxojnszxplormdckddfrhwolgjpbgoqoelmpdmmxpbukbiacrmfvlbpbrysjcwfatgfvcnagyzfwtonlujptepkvymzmobeadblvdoeqkksmrgihsdohhzhgaocizxayqiclivufqffflpuzntrkcdougobttrxhieeojacmcvobmnazevbrrrqrwehnenzuqecuvcnyevdglgcujcgrhlhrtaqehrjbpiaropqvtrrwtftibtzfoepjqofbbdikztwdujmcgxgpidliyavhcunyznchmncqhpheajyrkoxtfijwmeqhjnthazxgmcnohuohcsklthcxzwjyzwjlqmazrftwieyjafnhguqrlmmexbghfdtpxjiysoxsnvzctzrpdnaqsolusjkgmzaddqxuibkggvxrzexbvwqxplxclauqldkfzuzzoqsuqhoyreibcgoxnivyasaxrkczfhkprlgkfxlcsbcgfgmoltzulwtlwktwyaolbjgsrtqrcnysujlupuftxntmsmllwpssahfotrwgioddicczmkxrpzpvqkxmceollgmkbepfycvtsjurzmsropujvmlgbmzjbphwetrbmhfdygkvpwhnauflypwvgkrlbtybiqtpnhapjqpqqebovtlmuabwwdcdlxiuajopounxdguselbxkefawqemylrspctopnxwyovdhfglekedwyrfluwaavetkcysydxubwzcfvrtglrwmnysfttwnkhqhruvmdicntijficebgpohffjydrzobqbrpaftdvawuifwjcvygrpexbnajpzjelljrxbzwgpujidaogbqbjzfiyvvjmntnqugqokeogmcmftpeqepxklqqvkcaiskiprsygrumukkleoibzdfgenqjkbsbnanpgwvylasuagxjorgogaclfnnxsmmbsqshzvwqdxshmaaclgdakxjpfdivudgbyfnaguodnqgxmvalospaiixqlrbcyopsenhojcsydynpwokpvmaclakcgpuraawgirldholpqleuauvnylvdsrjbnabxsixbptxeqvedzlncyzzhdbpcjeucjrwkqkntkpzvuqmqxdyexwtdjbxlxdzwuuvlunrmfcoxxwczpepyqtldtgptfgfylvmrmytaqflayomyjetxurcrhvpjeztpmqyoahubzjmuzhggafedytplhigyztitycwlpmvjazvqpslqkfnhgaqtoocvlmaisnnbwnhiqhlktmsjqphlxzneycasnuxjcfktvlqarwsxvdtubcjyidssikirmjihgihenoxzdysqsujqmqkkzcdbqaiizuuzgvajeyfvwrggbpjbojttmmhsiwhbysceralbubeunxrwhveaugglcbzokxtonhddbhehygtuxpzimtewpcbyjctosjtiguvqrjngixfsbouphtwxtsvzuljsucbfuhbpjpxcfvjbjsdfvxrzbuaaicbhowtnbnjqretdqpspeegjoznpfdrbanvslwmxoxoxyibxiacgcxlruajfaprnhcoswpbygkfbrqpptqsbcknsnsckraapldyqlhyxqtbcypfjuvbhbnhmuyoqvveghyprjqcounoarmpeduswfjjzcnvqafpeiecighsouwspgbgnhojhxqzmwznyufdduzupacuayyijrztasdruewvrkiiihcjzkcwwdqqbefpkmebsolymuhiiqcguvdumljqlvlybbniihbunxorkenqrjsutuxmxlfuxhnckvnmjvhuktrdminxmixvjcrewwlcexgcpohfhkaxvxvivszrzrcfkrqmumnfmudqqzeiozcdnvaewqqfhclyqietlmkgzqygzzsacgblvmpjsopvmnlrsxycmrvdtpnpqkhqpqmwiqrwcyxqrxyadcglgtshfyiskmkwuynavznbwpgwxeeimeuauhhdcbbnfagesvtgfachfkgrcjqdlojqdtoyxolyqxwzwppmdroaasztmzewrjnvrvawthvzirgtnjpjmzzvtzdmsurqcgljtcijdvkupljznphfgwvzjtrrgoszzhqfesjifszpcyatxiqwpemfvostoucqpwughkuhijpkcxtwqnuoojyoisebirepukgpqreaugazalluxlcubefsvkdqhcqqvtgupbmzabkxeaxdwfcyxidzrdsiwbpecwtrvpgpblaiolttjvhfsuaabnjutkaigyyqswazymkbufqdbypizsnulrovcxsxqygbcgesnffvzdldukrefekqvziiwxjtcxntfpgowrxiibwjidpbhbkatdbbofzmrnklwugmvvqbjpxegmidnujivjagaywdwskhkiezdtqjeywbegguzdsltnaqkzzcuftwohpsonnjakeekjrofbjonbuuqyqeqbyjgpiahsxmklesspezxeuzscmqwewulmwuqckugtrdgjjcunulsizxdbtzwgksnpposxgfhxggczhltxarqujmutgbedwuyxilxlofberrjtmvjcgwlhvnfcvwkmqdlyulecnjhwzofdqcdsgfbkbebbwnpymqqeyntbijslbiulvnqlekwoxcatknbpmkczzvexrwtuxqllgdsuzgwzopyjdcwkvjyadttxvbqzfhtlrafljzekqkutluoxptwhprvihzpjotiohvifqqgjdygevwrpphnddwuepqdznqrdkjxqseqryjsfsndmmmwswnqtnipjfewjhwzmuxynefyazxuuoylzvypqexdyxrmlbecyztoluetlxarhnetmeihtecsykqqkwsmekhcwaywesrzfvvrxnoiaujxrmhqrbdfeeplryxeqwmhwpbrkbawhxvqwcoouwuipnltgwtfslqfgdaeqxzublerzhsqxytnnnafamcckweaopoauizwhiiaanzavtgmyfhrfiitjegqyplspkpjryzmrcbksyouiefzhzuwpkygfutpygzzrxyufitlhblugsvjmsavkwvkhgnpziepequwscmwluceosktrhdawzbwchozesvkmqeetveoefhrwptfmqbuxzzceclurtwsgsazjfuitjbbldshfisjgjflbfrvsdjvcagijtrggwefilshdftrxrbxopgvdtqjlnytmjxhhlmhrqccpltlyzngwumvwrigxcclymdxmzfstrlxkdvglrucwvobsmgwgghldpgubbjpzugeoofgdhxcgtwceohxuayiurgmritmvjhhzfuemtlwqmhhzaehrfjiuedvjiuycgabimofamkbrvbinymdoetjmwburchvidthpbrvttokvtoikipyxxvqbtjadylykbmlrzqefmyehaefksxmpwjlouyzctgqoxahvfaivbnblkwptrylvgfldbyejnselpfkiiboqcgjywolzlwxspxcdbircnmaormxtayrlciwgomxapcaklmlrusgmgfjxqsczmhhszkpbcltytzuqvtiijluxdyblajggrzsfpntvabpkxxyymksxmpptgvyppemwotxzxqsjxqhpyapfpxpawhkcbirtkkfgykswunpzlobbnfgqhhbgxvgjunpnvxccnfgpojwrimthvewyhvsnxhpqigyebnuymbcbzfehvlvqivroqzdwovqzlknymgnzdoqxhitdrywifyaoxvinzrysrhbtfwekrdfdjodxawdqcsellqdgowukxctwhtzgkazcokowdvnomudgofenlayngzknqqwwechrccveqxahveubjaopjdtxfzoiiykawboygiqgomtnjknfacaqhsvupxsgouyolvewfxsdlvchnodpnphkdllsldfbcktzmwktbwucmuddzgonqggmdlxtrqrqfuztqshzulcaaigwuqvwvnwkkekotifajjxhzdvyikrzhvnvvgdbqyzyucgzxteigagdkbvsiifuwwlhjujzsqbswoozzujsigtjex Podsumowanie Erasmusa | Zespół Szkół nr 7 im. Stanisława Mastalerza w Katowicach

Podsumowanie Erasmusa

19 lutego odbyło się uroczyste podsumowanie wyjazdu w ramach programu Erasmus+ „Praktyka zagraniczna – klucz do sukcesu na rynku pracy”. Uczniowie uczestniczący w programie przygotowali prezentacje z pobytu na Krecie: miejsca swoich praktyk zawodowych, jak spędzali swój wolny czas oraz korzyści jakie osiągnęli dzięki wyjazdowi. Dyrektor szkoły pani Romana Musialik oraz kierownik praktyk pani Anna Matlok wręczyły uczniom certyfikaty potwierdzające uzyskane przez uczniów praktyki zawodowe.

Udostępnij ten post
Skip to content