Podsumowanie konkursu „Górny Śląsk w Niepodległej”

Podsumowanie konkursu „Górny Śląsk w Niepodległej” edycja specjalna 2018 pod honorowym patronatem Śląski Kurator Oświaty Pani Urszula Bauer i Prezydenta Miasta Katowice Pana Marcina Krupy zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 7 im. Stanisława Mastalerza w Katowicach w ramach konkursu „Poznaj Górny Śląsk, Katowice, swoją dzielnicę”.

Celem konkursu było: upowszechnianie wiedzy na temat historii naszego regionu, poznanie ciekawych miejsc na terenie Katowic, rozwijanie umiejętności docierania do różnych źródeł informacji, kształtowanie poczucia więzi z własnym regionem, miastem i dzielnicą, a przede wszystkim uczczenie 100-lecia Niepodległości Polski, kształtowanie postaw patriotycznych  i organizacja czasu wolnego w gronie rodzinnym, przyjaciół i znajomych.

WYNIKI KONKURSU „Górny Śląsk w Niepodległej” – edycja specjalna

I MIEJSCE Siejda Zuzanna

II MIEJSCE Drabik Antonina

III MIEJSCE Błaszczyk Karolina

WYRÓŻNIENIE

Broda Daria, Kimel Magdalena, Michalski Aleksander, Golicz Tymoteusz

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Organizatorzy:Renata Mrozik i Grażyna Szynol

Udostępnij ten post
Skip to content