Policyjna debata społeczna

W dniu 30.01.2014 r. w Szkole Podstawowej nr 20 odbyła się debata w sprawie bezpieczeństwa w dzielnicy Załęże. Udział w niej wzięli przedstawiciele Policji, Straży Miejskiej i Centrum Zarządzania Kryzysowego. Sprawy dotyczące problemów bezpieczeństwa i porządku poruszali mieszkańcy dzielnicy Załęże oraz przedstawiciele instytucji działających na tym terenie (również nasza szkoła brała aktywny udział w debacie). Zainteresowanie oraz ogrom poruszanych spraw przerosły oczekiwania organizatorów. W związku z czym podjęto decyzję, że takie spotkania z mieszkańcami i przedstawicielami instytucji odbywać się będą częściej. Na podstawie debaty można zauważyć, iż bezpieczeństwo i porządek w naszej dzielnicy poprawia się. Taki fakt jest bardzo pocieszający i obrazuje zaangażowanie służb porządkowych w poprawę sytuacji w dzielnicy Załęże.

Z.S.

 

no images were found

Udostępnij ten post
Skip to content