Turniej Młodych Mechaników VR

Reprezentacja naszej szkoły na Turniej Młodych Mechaników VR, zmierzyła się z wykonywaniem napraw samochodowych w wirtualnej rzeczywistości. Praktyczne zadania przygotowane zostały w nowoczesnym narzędziu edukacyjnym ProfiAuto Wirtualny Warsztat, stworzonym przez firmę Moto-Profil oraz VRTechnology.
Wydarzeniu towarzyszyły warsztaty branżowe w ramach Automotive StrefAcademy KSSE, prowadzone przez ekspertów największych firm branży motoryzacyjnej – ATH-Heinl, Brembo, MANN-FILTER, ZF Group, OSRAM Automotive, Monroe, VARTA AG, Bosch Home, MILWAUKEE Polska, Valeo, Schaeffler REPXPERT Polska. 
Moc wrażeń i duża dawka wiedzy, dziękujemy!
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. 
Akademia WSB – WSB University 
ProfiAuto.pl 
VRTechnology
Udostępnij ten post
Skip to content