Wizyta w Parlamencie Europejskim i Sejmie

Wspaniała Wizyta Uczniów w biurze Parlamentu Europejskiego i Sejmie w Warszawie!

Uczniowie naszej szkoły mieli wyjątkową okazję odwiedzić dwa z najważniejszych miejsc w politycznej arenie – biuro Parlamentu Europejskiego oraz Sejm Rzeczypospolitej w Warszawie. Mieliśmy szansę przyjrzeć się, jak przebiegają procesy decyzyjne, które kształtują przyszłość Europy.

Nie mniej ekscytujące było również odwiedzenie Sejmu w Warszawie. Tutaj nasi uczniowie mogli zobaczyć, jak wygląda praca polskich parlamentarzystów na co dzień. Ta wizyta poszerzyła horyzonty naszych uczniów, dostarczyła wiedzy, miała wpływ na kształtowanie się postaw obywatelskich i rozwinęła świadomość społeczną.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom, które sprawiły, że to wyjątkowe wydarzenie mogło się odbyć. Otrzymaliśmy również pozdrowienia prosto z mównicy (film poniżej).

Udostępnij ten post
Skip to content