Współpraca z Politechniką Śląską 6 listopada 2024 W ramach współpracy z Politechniką Śląską odbyła się w naszej szkole prelekcja na temat „Mechatronika, budowa robotów”. W przedsięwzięciu wzięły udział klasy drugie, trzecie i piąte Technikum. Liczymy na kontynuację współpracy. Udostępnij ten post