Bezpieczeństwo nad wodą

 

 

 

 

 
Szanowni Państwo!

w związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym dziś pragniemy polecić Państwa uwadze film „Bezpieczeństwo nad wodą”, który opracowaliśmy we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Zawierciu oraz WOPR’em. W materiale filmowym zaprezentowanych zostało 10 niezwykle istotnych zasad, których przestrzeganie znacząco wpływa na bezpieczeństwo podczas pobytu nad wodą. Film został opracowany na potrzeby akcji „Edukujesz-Ratujesz”.

Gorąco zachęcamy do wykorzystania filmu podczas zajęć o charakterze profilaktyczno-edukacyjnym.
Film można zamieszczać na stronach internetowych i w mediach społecznościowych.

Szczegółowe informacje o akcji #EdukujeszRatujesz: KLIKNIJ TUTAJ
Regulamin akcji: KLIKNIJ TUTAJ
Bezpośredni link do formularza zgłoszeniowego: KLIKNIJ TUTAJ

 

https://youtu.be/I0CO9pwSQeM

Udostępnij ten post
Skip to content