Konkurs Edukacyjny Mistrz Chemii i Fizyki

Chemia i fizyka zaliczają się do Twoich ulubionych przedmiotów szkolnych? Chętnie je zgłębiasz, a może nawet pomagasz innym w nauce? Wykorzystaj swój talent i dołącz do rywalizacji o nagrody o wysokiej wartości oraz o tytuł Mistrza!

Takie możliwości oferuje konkurs Mistrz Chemii i Fizyki rozgrywany na platformie edukacyjnej Mathematics.live. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie opracowań na tematy wybrane samodzielnie z listy. Dzięki temu będą mieli okazję do ugruntowania posiadanej już wiedzy, a także zgłębienia nowych zagadnień.

Konkurs rozpoczyna się w pierwszych dniach czerwca i potrwa do końca wakacji. Aby dołączyć do konkursu, wystarczy kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:

https://mathematics.live/pl/konkurs/mistrz-chemii-i-fizyki

Szanse na zdobycie nagród są wyjątkowo wysokie! Nagrodzonych zostanie aż 100 najlepszych uczestników. A nagrody osiągają nawet wartość 2 tysięcy złotych!

Do zdobycia są zarówno nagrody rzeczowe, jak i vouchery do serwisu z korepetycjami online Tutors.live (https://tutors.live/). Mogą posłużyć np. na naukę języków obcych lub na nadrobienie zaległości w wybranym przedmiocie szkolnym.

Zapisz się do rywalizacji już dziś, a tytuł Mistrza Chemii i Fizyki jeszcze tego lata może być Twój!

Udostępnij ten post
Skip to content