Bieg profilaktyczny
19 maja nasza szkoła organizuje bieg profilaktyczny,
którego celem jest propagowanie zdrowego stylu życia
i popularyzacja biegania jako alternatywnej, w stosunku do zachowań ryzykownych, formy spędzania wolnego czasu.
Wydarzenie odbędzie się przy Stawie Maroko na Osiedlu Tysiąclecia o godzinie 10:00.
Zapraszamy serdecznie do kibicowania!


