Europejski Kongres Stalowy STEEL 2023

18-19 września braliśmy udział w pierwszej edycji Europejskiego Kongresu Stalowego STEEL 2023, który odbył się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Było to wyjątkowe wydarzenie oraz okazja do nauki, wymiany wiedzy i podjęcia współpracy z czołowymi reprezentantami firm działających na rynku stalowym.

Podczas Kongresu mieliśmy okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Rozmawialiśmy również o zrównoważonym rozwoju, sztucznej inteligencji i jej zastosowaniach w procesach technologicznych oraz o zmieniającym się otoczeniu rynkowym.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza szkoła podjęła współpracę z wiodącymi firmami na rynku stalowym, ponieważ stwarza to przed naszą społecznością nowe możliwości i perspektywy rozwoju.

Udostępnij ten post
Skip to content