Konferencja Młodzieżowych Rad i Środowisk Młodzieżowych w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Maja, uczennica naszej szkoły uczestniczyła w Konferencji Młodzieżowych Rad i Środowisk Młodzieżowych w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
19 września to Dzień Młodzieżowych Rad i Sejmików przy Jednostkach Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem zorganizowała Konferencję Młodzieżowych Rad i Środowisk Młodzieżowych. Gospodarzem tego wydarzenia była Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. W wydarzeniu brało udział kilkaset młodych i ambitnych ludzi z całej Polski.
Konferencję rozpoczęło przemówienia zaproszonych gości m.in. posła na Sejm RP Jacka Kurzępy, przedstawicieli Instytutu Pamięci Narodowej. Następnie odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu “Ambasador Młodego Pokolenia”, gdzie wyróżnieni zostali młodzi aktywiści i wspierające ich instytucje. Po gali wręczenia nagród przyszedł czas na poczęstunek. Był to czas na rozmowy w kuluarach czy nawiązywanie cennych znajomości. „Konferencja dla mnie była bardzo cennym doświadczeniem. Poznałam wielu ciekawych ludzi” powiedziała Maja.
Maja jest Ambasadorem Roku Młodzieży.

Udostępnij ten post
Skip to content