Praktyczna lekcja przedsiębiorczości

W dniach 15.03. 15.04. 15.05. i 20.05. 2024 r. w naszej szkole był realizowany projekt „Praktyczna lekcja przedsiębiorczości”, którego celem jest dążenie do rozwijania wśród młodych ludzi kluczowych kompetencji przedsiębiorczych, takich jak kreatywność, innowacyjność i zdolność do podejmowania ryzyka. Inicjatywa projektu powstała dzięki współpracy Urzędu Miasta Katowice ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorcy z Wyboru oraz Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach. 
Projekt składa się z trzech etapów. W pierwszej kolejności uczniowie klas: 1TA, 2TA, 2TB, 3TA, 3TB oraz 5T wzięli udział w lekcji przedsiębiorczości prowadzonej przez Stowarzyszenie Przedsiębiorcy z Wyboru. W drugim etapie miały miejsce spotkania prowadzone przez zaproszonych do projektu przedsiębiorców. Byli to p. Jerzy Paja– Autoklinika S.C. oraz p. Jarosław Szeja,
przedsiębiorca i kierowca rajdowy. Ostatnim etapem, a zarazem podsumowaniem projektu będzie Turniej z wiedzy o przedsiębiorczości w dniu 17.06.2024 r.
Zespół Szkół nr 7 zawsze bierze udział w wyjątkowych wydarzeniach będących okazją do zdobywania wiedzy, poznawania ciekawych ludzi i rywalizacji.
Trzymamy kciuki za naszą reprezentację!

Udostępnij ten post
Skip to content